Podaruj nam 1%

Od samego początku zaistnienia jednoprocentowych odpisów podatkowych staramy się pozyskiwać tą drogą dodatkowe fundusze. Jest to możliwe dzięki Fundacji „Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska”, będącej tzw. organizacją pożytku publicznego, uprawnioną do otrzymywania jednoprocentowych odpisów od podatników. Można o nas przeczytać na stronie Fundacji: http://spsm.edu.pl/1-proc-dla-szkoly.html

Dzięki Państwa pomocy w ubiegłych latach wykonaliśmy remont i malowanie wszystkich pracowni oraz szatni, założyliśmy monitoring zewnętrzny budynku wraz z obiektami sportowymi, zakupiliśmy nowe książki do szkolnej biblioteki – tak, że obecnie żaden uczeń nie ma problemów z dostępem do wymaganych lektur. W roku 2010 dzięki funduszom przekazanym przez Radę Sołecką i środkom pozyskanym z 1 %, odnowiliśmy elewację szkoły a jesienią położymy terakotę na schodach do „zerówki” i obydwóch tarasach. Przekazywane przez Państwa fundusze gromadzone są na koncie Rady Rodziców również z myślą o zakupie zaawansowanych technologicznie pomocy naukowych.

 

Możemy się też poszczycić, że rokrocznie jesteśmy w naszym Powiecie szkołą, dla której najwięcej osób przekazało swój jednoprocentowy odpis – od kilku do kilkuset złotych.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Kapitan AK Jadwigi Beaupré
w Sygneczowie

Sygneczów 1; 32-020 Wieliczka
tel./fax: 12 451 81 34
e-mail: spsygneczow@wp.eu

Szkoła Podstawowa im. Kapitan AK Jadwigi Beaupre w Sygneczowie - 2017