Podaruj nam 1,5%

Od samego początku zaistnienia jednoprocentowych odpisów podatkowych staramy się pozyskiwać tą drogą dodatkowe fundusze. Jest to możliwe dzięki Fundacji „Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska”, będącej tzw. organizacją pożytku publicznego, uprawnioną do otrzymywania jednoprocentowych odpisów od podatników. Można o nas przeczytać na stronie Fundacji: http://spsm.edu.pl/

Wspomóż nas!

Kolejny już raz zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie na rzecz naszej Szkoły 1,5% odpisu podatkowego. Dziękujemy za każdą, najmniejszą nawet kwotę, gdyż, jak mówi przysłowie „ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka”. Fundusze pozyskiwane dzięki Waszej pomocy pozwalają nam, pomimo wszechobecnych cięć budżetowych, prowadzić remonty budynku szkolnego i inwestować w pomoce naukowe. Zgromadzonymi środkami dysponuje Rada Rodziców. 
Aby przekazać swoje 1,5 % podatku wpisz w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000052078 oraz Dla Szkoły Podstawowej w Sygneczowie w celu szczegółowym.

 

 

Możemy się też poszczycić, że rokrocznie jesteśmy w naszym Powiecie szkołą, dla której najwięcej osób przekazało swój jednoprocentowy odpis – od kilku do kilkuset złotych.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Kapitan AK Jadwigi Beaupré
w Sygneczowie

Sygneczów 1; 32-020 Wieliczka
tel./fax: 12 451 81 34
e-mail: spsygneczow@wp.eu

Szkoła Podstawowa im. Kapitan AK Jadwigi Beaupre w Sygneczowie - 2017 |  Deklaracja dostępności