Aktualności

Previous Next

Akcja Wzorowa Łazienka - zagłosuj na naszą Szkołę

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szkoła Podstawowa w Sygneczowie przyłączyła się dziś do akcji Wzorowa Łazienka, sponsorowanej przez firmę DOMESTOS. Uczestnictwo w programie daje szansę pogłębienia świadomości uczniów w zakresie higieny. Każda szkoła, która przystąpi do programu, otrzyma dedykowane materiały edukacyjne wraz ze scenariuszami lekcji, które są przygotowane w taki sposób, aby można było z nich korzystać na lekcjach wychowawczych. Dodatkowo, każda zarejestrowana szkoła weźmie udział w konkursie, w którym nagrodą główną będzie wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł na remont szkolnej łazienki.
Nasza Szkoła chce zawalczyć o nową łazienkę dla swoich uczniów. Jak zawsze prosimy o wsparcie: wystarczy wejść na stronę: www.wzorowalazienka.pl i zagłosować na Szkołę Podstawową Im. Kapitan AK Jadwigi Beaupre w Sygneczowie. Głosowanie trwa od dziś do 30.11.2017 .
Bezpośredni link do galerii Naszej Szkoły:
https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/4901

 

Najnowsze aktualności

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Kapitan AK Jadwigi Beaupré
w Sygneczowie

Sygneczów 1; 32-020 Wieliczka
tel./fax: 12 451 81 34
e-mail: spsygneczow@wp.eu

Aktualności

Szkoła Podstawowa im. Kapitan AK Jadwigi Beaupre w Sygneczowie - 2017