Aktualności

Previous Next

Konkurs „WIELICKA KARTA UCZNIA”

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym pt. „WIELICKA KARTA UCZNIA” - skierowanym do uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Wieliczka. Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy plastycznej o Wieliczce - w jej aktualnym obliczu, czy też marzeniach na przyszłość.

Zwycięskie prace zostaną umieszczone na dwóch wzorach Karty Ucznia przeznaczonych dla uczniów klas I - IV oraz V - VIII. Każdy z laureatów konkursu otrzyma także jako nagrodę rower. Na prace konkursowe czekamy do 11 czerwca 2021 r.

Wykonaj rysunek z motywem wielickim i weź udział w konkursie „Wielicka karta ucznia”. Przedstaw ulubione miejsce, miejski zakątek lub wizję miasta przyszłości - Wieliczki w Twoich marzeniach. Zwycięskie prace będą specjalnymi wzorami Wielickiej Karty Ucznia, a laureaci otrzymają rowery.

Konkurs startuje 20 maja, prace należy nadsyłać do 11 czerwca 2021 r.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

W pierwszej kolejności należy przygotować pracę plastyczną. Może to być rysunek lub malunek wykonany w jednej z technik: kredki, pastele, farby, pisaki lub grafika. Prace powinna mieć format A4 w orientacji poziomej. Trzeba także wypełnić formularz zgłoszeniowy, który muszą podpisać rodzice lub opiekunowie prawni.

- - - - - - - - - - - -

Jak i gdzie dostarczyć pracę?

Prace należy dostarczyć do Urzędu Miasta i Gminy w Wieliczce pocztą tradycyjną, osobiście lub drogą elektroniczną. W przypadku wyboru drogi elektronicznej, należy zeskanować pracę wraz z uzupełnioną i podpisaną przez rodziców/opiekunów kartą zgłoszenia. Komplet materiałów z dopiskiem KONKURS należy przesłać na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku wysyłki tradycyjną pocztą lub osobistego doręczenia, kopertę należy zaadresować: Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce. Ul. Powstania Warszawskiego 1, 32-020 z dopiskiem: Konkurs „WIELICKA KARTA UCZNIA”. Praca powinna być podpisana imieniem, nazwiskiem autora, z po-daniem klasy i nazwy szkoły do której uczęszcza autor. Prace muszą do nas trafić najpóźniej do 11 czerwca 2021r.

- - - - - - - - - - - -

Jak będzie przebiegał konkurs i co możesz wygrać?

Konkurs „WIELICKA KARTA UCZNIA” startuje 20 maja; prace należy przesłać do 11 czerwca 2021r. Komisja konkursowa wybierze i ogłosi prace finałowe (po trzy z każdej kategorii). 18 czerwca rozpocznie się głosowanie na fb Miasta i Gminy Wieliczka, które potrwa do 25 czerwca 2021r. Ogłoszenie laureatów odbędzie się 29 czerwca.

Nagrodą dla zwycięzców konkursu - jednego w kategorii klasy I-IV i jednego w kategorii klasy V-VIII będzie rower. Wszelkie informacje szczegółowe, tj. regulamin konkursu, formularz zgłoszenia dostępne są na stronie Miasta i Gminy Wieliczka https://bit.ly/3hC56C4

- - - - - - - - - - - -

Czym jest Wielicka Karta Ucznia?

Wielicka Karta Ucznia jest rodzajem karty miejskiej, która uprawnia uczniów do bezpłatnych przejazdów Wielicką Komunikacją Miejską. Karta będzie wyrabiana – za pośrednictwem szkół – przez UMIG Wieliczka.

Informacje na stroniewww.wieliczka.eu

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Kapitan AK Jadwigi Beaupré
w Sygneczowie

Sygneczów 1; 32-020 Wieliczka
tel./fax: 12 451 81 34
e-mail: spsygneczow@wp.eu

Szkoła Podstawowa im. Kapitan AK Jadwigi Beaupre w Sygneczowie - 2017 |  Deklaracja dostępności