Akcje charytatywne

LENA CHOLEWA - WPÓLNIE POMÓŻMY STANĄĆ LENIE NA WŁASNYCH NÓŻKACH

19642762 1925858574356240 6425519968875197365 n

Już od 3 lat wspieramy leczenie Leny Cholewy, małej dzielnej dziewczynki.  Także w tym roku zachęcamy Państwa do pomocy wystarczy tylko Nakręcić się na Nakrętki. Szkoła Podstawowa prowadzi zbiórkę plastikowych nakrętek. Pamiętaj proszę nie wyrzucaj zakrętek tylko przynieś je do szkoły a my przekażemy je Lenie.

 


SZLACHETNA PACZKA

szlachetna

Dzięki Państwa ofiarności udało nam się w pełni skompletować Szlachetną Paczkę dla wybranej przez nas Rodziny. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie! Przerosło ono nasze oczekiwania!!! Przez cały tydzień w sekretariacie naszej Szkoły rósł stos produktów żywnościowych oraz artykułów chemicznych dla naszej Obdarowanej. Był on tak duży, że pakowanie Szlachetnej Paczki zajęło grupie kilku naszych szkolnych wolontariuszy całą godzinę. Pieniądze, które Państwo wpłacili na poczet Szlachetnej Paczki zostały w części przeznaczone na zakup brakujących rzeczy, a pozostałą kwotę (w wysokości 1350 złotych) przekazano wolontariuszce, żeby mogła osobiście ją wręczyć anonimowej Obdarowanej z przeznaczeniem na zakup drzwi wejściowych do domu.
W tym miejscu należy również wspomnieć o naszych uczniach, którzy wykazali się fantastyczną postawą. Ochoczo zostali po lekcjach, by bezinteresownie pomóc w zapakowaniu produktów, wykonali własnoręcznie kartkę świąteczną, na której zapisali życzenia świąteczne dla naszej Obdarowanej, a pewna czwartoklasistka pokusiła się nawet o napisanie listu do pani K…. i dołączyła go do przygotowanej przez siebie paczki. Podobno dobroć jest jak bumerang – oby wróciła do Państwa ze zdwojoną siłą!

Również w roku 2017 nie zawiedliśmy. Drodzy Państwo bardzo dziękujemy za niezwykły odzew i wielkie serce na rzecz rodziny z Szlachetnej Paczki. Dzięki Wam potrzebująca rodzina otrzymała osiem pudeł, w których umieściliśmy  żywność, chemię gospodarczą , kosmetyki do pielęgnacji chorej skóry chłopca oraz do codziennej higieny , pościel, ręczniki, odkurzacz, patelnie, naczynie żaroodporne oraz prezenty własne dla dzieci. Znalazła się również piekna sofa, która została przywitana łzami Pani Kasi. Zebraliśmy również 1000 zł, które wymieniliśmy na bony podarunkowe do CH Bonarka.

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Kapitan AK Jadwigi Beaupré
w Sygneczowie

Sygneczów 1; 32-020 Wieliczka
tel./fax: 12 451 81 34
e-mail: spsygneczow@wp.eu

Szkoła Podstawowa im. Kapitan AK Jadwigi Beaupre w Sygneczowie - 2017 |  Deklaracja dostępności